Nové byty Praha 4

Byty Praha 4Jedním z pražských obvodů, který právě zažívá velký boom v oblasti stavby nových bytů, je Praha 4. Klidné území na katastru čtvrtí Modřany, Nusle, Lhotka či Krč procházejí velkou revitalizací, a z původně okrajových čtvrtí se stávají zajímavé rezidenční lokality.

Novostavby Praha 4: Dostupné bytové komplexy

Společným znakem pro nové bydlení v Praze 4 je jeho cenová dostupnost. Praha 4 je stále tak trochu neprávem stranou největšího zájmu kupců a investorů, což na druhou stranu nahrává právě běžným zájemcům o koupi nového bytu.

Nové byty Praha 4 tak nabízí příležitosti hlavně mladým párům a rodinám s malými dětmi. K dispozici je množství dvoupokojových a třípokojových bytů (například zajímavé novostavby Modřany), které jsou za velmi příznivou cenu, se solidní podlahovou plochou a s dobrou úrovní bydlení.

Výhody bydlení v Praze 4

Bydlení v Praze 4 má mnoho výhod. Vedle již zmíněné cenové dostupnosti a velkého výběru nemovitostí mezi ně patří:

  • pravidelná, častá a bezproblémová obslužnosti hromadnou dopravou
  • dostatek parkovacích míst a méně hustý provoz
  • kompletní občanská vybavenost – obchody, školy, lékaři, restaurace a veškeré služby
  • blízkost velkých nákupních center
  • krátká vzdálenost do přírody

Novostavby Modřany: Ideální kombinace města a přírody

Jedním z typických zástupců zajímavých novostaveb v městském obvodu Praha 4 jsou Modřany. Tato klidná čtvrť ohraničená Vltavou je obklopena zelení a nabízí nové zajímavé rezidenční projekty za výhodnou cenu.

Bydlení v Modřanech pak uspokojí hlavně milovníky sportu, přírody, klidu a pohodového bydlení. V blízkosti Modřan najdete cyklostezky i in-line trasy, za pár minut autem pak dojedete na okraj Prahy. Zároveň můžete u bydlení v Modřanech počítat s výbornou dopravní dostupností – ať už MHD, autem či vlakem.

Co je ale pro nové byty Modřany charakteristické (ostatně podobně jako pro nové byty v celé Praze 4), je dobrá cena. Nezřídka zjistíte, že si zde za cenu dvoupokojáku blíže centru pořídíte luxusní třípokojový byt s velkým balkónem a výhledem do zeleně.