Nové bydlení v rezidenci U Šárky na Praze 6

Datum publikace článku: 18. 01. 2021

Bydlení v Rezidenci U Šárky nabízí kompletní občanskou vybavenost, dokonalé dopravní spojení, nesčetně příležitostí k aktivnímu životnímu stylu a především naprostou volnost. Užívejte si život pár minut od centra, uprostřed kultivované přírody a sami si vyberte, jak a kde strávíte svůj volný čas. Možnosti jsou neomezené!

Bydlení Praha 6

Dostupnost

Díky blízké stanici metra A Veleslavín budete za 30 minut na Václavském náměstí a za 3 minuty se autem nebo autobusem dostanete do nákupního centra OC Šestka. Pokud trávíte život na cestách do zahraničí, oceníte dostupnost letiště na něž se dostanete za 5 minut autem.

Příroda a sport

Pokud v létě rádi vyrážíte za koupáním, pak si můžete užít atmosféru prvorepublikového koupaliště nebo přírodní alternativu koupaliště Džbán, kde si můžete zapůjčit například paddleboardy, šlapadla nebo si vyzkoušet jízdu na wakeboardu. Další variantou letního relaxování je uspořádat piknik s přáteli. To je možné na oficiálním piknikovém a grilovacím místě, které máte od domu vzdálené jen něco málo přes kilometr.

Developer

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.