Společnost Sekyra Group vám pomůže s bydlením v Praze

Společnost Sekyra Group vám pomůže s bydlením v Praze

Uvažujete o koupi bytu? Chcete si pořídit v Praze rodinným dům? Nebo jen hledáte zajímavý pozemek? Obraťte se na společnost Sekyra Group, která již 18 let patří mezi nejaktivnější developery na českém trhu. Mají za sebou celou řadu úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční užití a od svého vzniku postavila nebo zrekonstruovala více než 7000 bytů. Sekyra Group je také členem Asociace pro podporu projektů partnerství veřejné soukromého sektoru v České republice.

Nové byty na Praze 4 v Modřanech

Rezidenční projekt Tandem Modřany vznikl na pozemku bývalé modřanské čokoládovny nedaleko řeky Vltavy. Dva moderní bytové šestipodlažní domy nabízejí 70 bytů od 1+kk, které ocení nejen singles, až po 3+kk, kde najdou zázemí a spokojený domov rodiny s dětmi. Každý byt má svůj balkón, sklepní kóji a parkovací místo.

Lokalita Modřan má vynikající občanskou vybavenost a skvělou dostupnost do centra Prahy. Tandem Modřany si oblíbí jak milovníci procházek, tak i volnočasových aktivit. Břeh Vltavy je přímo magické místo a povltavská cyklobruslařská stezka je již dnes legendární.

Získejte pozemek na Praze 9 v Dolních Počernicích

Získat v Praze kvalitní pozemek pro stavbu rodinného domu není vůbec snadné. O dobré lokalitě ani nemluvě. Společnost Sekyra Group má pro vás řešení. Kupte si pozemek v Dolních Počernicích nebo si nechte rovnou postavit jeden z dvanácti nabízených typových rodinných domů. Všechny domy splňují nízkoenergetický nebo pasivní standard a mají dispozice 4+kk nebo 6+kk. Součástí všech domů je samozřejmě garáž.

Společnost Sekyra Group drží krok s moderními evropskými trendy a nabízí velmi atraktivní lokality pro kvalitní bydlení. Věřím, že byty nebo rodinné domy v Praze od Sekyra Group rozseknou i vaši bytovou otázku. Kontaktujte společnost Sekyra Group ještě dnes.

<< Zobrazit všechny aktuality