Aktuality

Společnost FINEP CZ vám pomůže s bydlením v Praze

Uvažujete o koupi bytu? Chcete si pořídit v Praze rodinným dům? Nebo jen hledáte zajímavý pozemek? Obraťte se na společnost FINEP CZ, která patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsou lídři trhu a patří mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Klientům nabízí jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Zájem o novostavby v Praze neutuchá. Víme proč!

Praha patří k evropským kulturním skvostům a mnozí ji pokládají za nekrásnější město ve střední Evropě. Navíc nabízí atraktivní pracovní příležitosti a mnohé další benefity, o kterých byste si mohli v menším městě nechat zdát. Naprosto zásadním krokem je však výběr vhodného bydlení. Přikloníte se ke staršímu bytu, nebo k novostavbě?

Trendy v nákupu pražských bytů: stále víc bodují investice

Víc než čtvrtina nových bytů v Praze má majitele, kteří v nich nebydlí. Využívají je k dalšímu pronájmu. Pomáhá jim rostoucí zájem o bydlení v Praze.

Pražanů přibývá. A zájem o nové byty poroste

Lidí hledajících bydlení v Praze přibývá. Loni se prodalo přes 5 000 bytů. Developeři proto připravují nové byty v Praze.

Po novém bytu touží více jak půlka Pražanů

Koncem září tohoto roku proběhl výzkum agentury Stem Mark mezi obyvateli Prahy ve věku od 18 do 59 let. V něm se sociologové zaměřili na spokojenost se současným bydlením. Ukázalo se, že přibližně 60 procent dotázaných by nejraději svou adresu změnilo.

O novostavby v Praze je velký zájem

Do Prahy každoročně míří tisíce lidí, ať už za studiem nebo za prací. Většina z nich se v Praze i usadí, případně založí rodinu, s čímž se pojí potřeba najít vhodné bydlení pro budoucnost. Ideální možností pro každého je bydlení v pražské novostavbě. Nejenže si majitel obvykle může nový byt zařídit od počátku zcela podle svých představ, ale navíc má i záruku, že byt je ve skvělém technickém stavu.

Nové byty v Praze: nejblíže výstavbě má Rezidence u Šárky

Přes pokračující realitní krizi se v Praze chystá výstavba hned několika velkých rezidenčních čtvrtí v takzvaných velkých rozvojových územích – tedy místech, která jsou dosud zanedbaná nebo nevyužitá, ale zároveň s obrovským potenciálem do budoucna.

Nový byt v Praze může stát pod milion

Pražský trh s nemovitostmi je stále nejvíce konkurenční v republice, průměrná výše hypotéky je zde 2,05 milionu korun a typická podlahová plocha nového bytu v Praze financovaného hypotečním úvěrem měří 63 metrů čtverečních.