Aktuality

Společnost Sekyra Group vám pomůže s bydlením v Praze

Uvažujete o koupi bytu? Chcete si pořídit v Praze rodinným dům? Nebo jen hledáte zajímavý pozemek? Obraťte se na společnost Sekyra Group, která již 18 let patří mezi nejaktivnější developery na českém trhu. Mají za sebou celou řadu úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční užití a od svého vzniku postavila nebo zrekonstruovala více než 7000 bytů. Sekyra Group je také členem Asociace pro podporu projektů partnerství veřejné soukromého sektoru v České republice.

Zájem o novostavby v Praze neutuchá. Víme proč!

Praha patří k evropským kulturním skvostům a mnozí ji pokládají za nekrásnější město ve střední Evropě. Navíc nabízí atraktivní pracovní příležitosti a mnohé další benefity, o kterých byste si mohli v menším městě nechat zdát. Naprosto zásadním krokem je však výběr vhodného bydlení. Přikloníte se ke staršímu bytu, nebo k novostavbě?

Trendy v nákupu pražských bytů: stále víc bodují investice

Víc než čtvrtina nových bytů v Praze má majitele, kteří v nich nebydlí. Využívají je k dalšímu pronájmu. Pomáhá jim rostoucí zájem o bydlení v Praze.

Pražanů přibývá. A zájem o nové byty poroste

Lidí hledajících bydlení v Praze přibývá. Loni se prodalo přes 5 000 bytů. Developeři proto připravují nové byty v Praze.

Po novém bytu touží více jak půlka Pražanů

Koncem září tohoto roku proběhl výzkum agentury Stem Mark mezi obyvateli Prahy ve věku od 18 do 59 let. V něm se sociologové zaměřili na spokojenost se současným bydlením. Ukázalo se, že přibližně 60 procent dotázaných by nejraději svou adresu změnilo.

O novostavby v Praze je velký zájem

Do Prahy každoročně míří tisíce lidí, ať už za studiem nebo za prací. Většina z nich se v Praze i usadí, případně založí rodinu, s čímž se pojí potřeba najít vhodné bydlení pro budoucnost. Ideální možností pro každého je bydlení v pražské novostavbě. Nejenže si majitel obvykle může nový byt zařídit od počátku zcela podle svých představ, ale navíc má i záruku, že byt je ve skvělém technickém stavu.

Nové byty v Praze: nejblíže výstavbě má Rohan City

Přes pokračující realitní krizi se v Praze chystá výstavba hned několika velkých rezidenčních čtvrtí v takzvaných velkých rozvojových územích – tedy místech, která jsou dosud zanedbaná nebo nevyužitá, ale zároveň s obrovským potenciálem do budoucna.

Nový byt v Praze může stát pod milion

Pražský trh s nemovitostmi je stále nejvíce konkurenční v republice, průměrná výše hypotéky je zde 2,05 milionu korun a typická podlahová plocha nového bytu v Praze financovaného hypotečním úvěrem měří 63 metrů čtverečních.