Nové byty Praha 9

Datum publikace článku: 14. 02. 2021

Bydlení v Praze 9 asi nepatří mezi ty případy, u kterých byste automaticky čekali pestrou nabídku novostaveb. Opak je ale pravdou. I v hustě zastavěném území Prahy 9 najdete nové rezidenční projekty, novostavby a byty, které vznikly či vznikají až v posledních letech. Platí zde přitom zlaté pravidlo – kdo hledá, najde.

Byty Praha 9

Novostavby Praha 9 - luxus i dostupné bydlení

Atmosférou a duchem starých pražských předměstí prosycené čtvrti Prahy 9 nabízí řadu míst k novému bydlení. Najdete zde jak nové rezidence na Vinohradech, ve kterých jsou k prodeji byty s velkorysou podlahovou plochou, tak i skromnější startovací byty pro mladé. Záleží jen na vás, jaké bydlení v Praze 9 hledáte.

Nové byty Praha 9 – komfort novostavby se skvělou polohou

Vzhledem k tomu, že novostavby v Praze 9 často vznikají na pozemcích původních starých nevyhovujících staveb, není jejich poloha nijak uměle zasazena do „krajiny“, ale přirozeně zapadá mezi stávající zástavbu. Díky tomu se nestěhujete do neosídleného území, ale do fungujícího města s řadou obchodů i služeb se zavedenou dopravní obslužností.

Díky současným nízkým cenám je tak pořízení novostavby v Praze 9 cenově velmi podobné koupi starého bytu, přitom je s mnoha výhodami navíc. Bydlíte v přirozeně utvářené lokalitě, váš byt je přitom zbrusu nový a na bydlení máte současně výrazně nižší náklady.

Nové byty Nové Vysočany – ideální bydlení?

Velmi zajímavou možností bydlení v Praze 9 může být nové bydlení na Nových Vysočanech. Tato tradičně vyhledávaná obytná čtvrť ve svých zelených ulicích skrývá nové rezidenční projekty, které vás překvapí svou kvalitou. Vinohrady samotné jsou totiž mimořádně příjemným místem k bydlení – ať už pro svou blízkost centru, kompletní služby a občanskou vybavenost, nebo neopakovatelné genius loci.

Pokud se právě rozhodujete, tak neváhejte – novostavby v Nových Vysočanech totiž v současné době stále cenově stagnují, a k pořízení může být ten správný čas právě nyní.