Nové byty Praha 10

Byty Praha 10Bydlení v Praze 10 asi nepatří mezi ty případy, u kterých byste automaticky čekali pestrou nabídku novostaveb. Opak je ale pravdou. I v hustě zastavěném území Prahy 10 najdete nové rezidenční projekty, novostavby a byty, které vznikly či vznikají až v posledních letech. Platí zde přitom zlaté pravidlo – kdo hledá, najde.

Novostavby Praha 10 - luxus i dostupné bydlení

Atmosférou a duchem starých pražských předměstí prosycené čtvrti Prahy 10 nabízí řadu míst k novému bydlení. Najdete zde jak nové rezidence na Vinohradech, ve kterých jsou k prodeji byty s velkorysou podlahovou plochou, tak i skromnější startovací byty pro mladé. Záleží jen na vás, jaké bydlení v Praze 10 hledáte.

Nové byty Praha 10 – komfort novostavby se skvělou polohou

Vzhledem k tomu, že novostavby v Praze 10 často vznikají na pozemcích původních starých nevyhovujících staveb, není jejich poloha nijak uměle zasazena do „krajiny“, ale přirozeně zapadá mezi stávající zástavbu. Díky tomu se nestěhujete do neosídleného území, ale do fungujícího města s řadou obchodů i služeb se zavedenou dopravní obslužností.

Díky současným nízkým cenám je tak pořízení novostavby v Praze 10 cenově velmi podobné koupi starého bytu, přitom je s mnoha výhodami navíc. Bydlíte v přirozeně utvářené lokalitě, váš byt je přitom zbrusu nový a na bydlení máte současně výrazně nižší náklady.

Nové byty Vinohrady – ideální bydlení?

Velmi zajímavou možností bydlení v Praze 10 může být nové bydlení na Vinohradech. Tato tradičně vyhledávaná obytná čtvrť ve svých zelených ulicích skrývá nové rezidenční projekty, které vás překvapí svou kvalitou. Vinohrady samotné jsou totiž mimořádně příjemným místem k bydlení – ať už pro svou blízkost centru, kompletní služby a občanskou vybavenost, nebo neopakovatelné genius loci.

Pokud se právě rozhodujete, tak neváhejte – novostavby Vinohrady totiž v současné době stále cenově stagnují, a k pořízení může být ten správný čas právě nyní.