Bydlení v Praze na Vysočanech

Datum publikace článku: 09. 06. 2021

Rezidenční projekt se nachází ve velkém rozvojovém území Nové Vysočany v Praze 9. Ve své severní části navazuje na revitalizovaný park Rokytka.

Pohodlný život i dobrá investice

Harfa Park je ideálním místem jak pro bezpečný a pohodlný rodinný život, tak i pro ty, kteří si chtějí užít městský život s vědomím, že nákup bytu byl velmi výhodnou investicí.

Potřebujete si nakoupit? Hledáte kavárnu či restauraci? Vše máte k dispozici a můžete si vybrat z řady nabídek. Školy, školky, zdravotní péče, vše v příjemné vzdálenosti. Multifunkční aréna, dvě velká obchodní centra v docházkové vzdálenosti nebo i bazén s mořskou vodou.

 

Dostupnost

Chcete-li utéct z města ven a vyčistit si hlavu mimo metropoli, díky páteřním komunikacím se vám to podaří za pár minut.

Pokud rádi jezdíte na kole, jistě rádi využijete cyklostezku A26, kterou máte hned za domem. Ta vás pohodlně dovede až do centra Prahy.

Příroda a sport

Stačí vzít kolo, inline brusle nebo sportovní boty a v okamžiku můžete být v parku, okolí říčky Rokytky nebo u Hořejšího rybníka. Pro nejmenší je přímo v lokalitě nově vybudovaný městský park Podkovářská, který byl otevřen v roce 2018. Vedle dětského hřiště nabízí množství laviček a občerstvení.